Realizacja pilotażowego programu warsztatów ,,Bajkowy ogród wartości”

Przedszkolaki z grupy Wiewiórki wzięły udział w warsztatach, które poprowadził pan Michał Malinowski – Dyrektor Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Dzieci podczas spotkania odkryły  magię bajek i kreatywności. Na początek przedszkolaki przeniosły się w świat  urzekającego opowiadania gdzie wzbogaciły wyobraźnię, uczyły życiowych wartości.  Następnie zainspirowani bohaterami i przygodami z bajki przystąpiły do praktycznej części warsztatów z wykorzystaniem Klocków Myślenia Kreatywnego MuBaBaO. Te niezwykłe klocki  zachęciły małych budowniczych do tworzenia własnych, niepowtarzalnych konstrukcji, rozwijając ich zdolności manualne oraz kreatywne myślenie. Był to czas pełen zabawy nauki i twórczego myślenia. Dziękujemy Panu Łukaszowi Kulikowi – Prezydentowi Miasta Ostrołęki za zorganizowanie warsztatów.