Bal Karnawałowy w Bajkowej Krainie

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, bardzo często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wiele przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu 6 lutego 2024r. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych spotkać można było  : wróżki, księżniczki, policjantów, motylki, biedronki, Elzy, piratów, strażaków,  Spider-Mena, Batmana, postacie z Psi Patrol… nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie postacie ale wszystkie wyglądały wyjątkowo. Wystrój sali i korytarza wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca.  Wspólna zabawa przyniosła dzieciom mnóstwo radości, a w pamięci pozostanie miło spędzony czas.