Aby zmartwychwstały Chrystus napełnił Państwa serca radością i nadzieją,  a chwile spędzone w gronie najbliższych dawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudy. Ciepłych i radosnych Świat Wielkiej Nocy oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu                                                                                                                                                                                                                                                                                         życzy: Dyrektor  Przedszkola Miejskiego                                                                            Nr 9 w Ostrołęce  wraz z całą społecznością Przedszkola.